Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Порошенко у Чернівцях пообіцяв узяти реконструкцію перинатального центру під особистий контроль

Президент бере участь у Раді регіонального розвитку Чернівецької області
Президент України Петро Порошенко вже у столиці Буковини. Він бере участь у Раді регіонального розвитку Чернівецької області. Зустріч триває у палаці дітей та юнацтва «Юність Буковини».

Петро Порошенко, зокрема, пообіцяв узяти під особистий контроль реконструкцію перинатального центру у Чернівцях, адже наша область – єдина в Україні, де немає такого медичного закладу.

Президент також розповів, що йому дуже подобається буковинська кухня та зазначив – захоплюється красою Чернівецького національного університету та вулиці імені Ольги Кобилянської. Він зауважив: «Якщо ви не бачили Буковину, ви точно не бачили Україну».
 
«Мета децентралізації – це Україна без периферії. Подивіться, яка фантастична Буковина! Де ви в інших частинах України знайдете таку красу? Скільки разів, і хто з вас їздив до Новодністровська і бачив Дністер? Скільки разів ви заходили в Чернівецький університет? Яка фантастична вулиця Кобилянської. Якщо ви не бачили цього, ви точно не бачили Україну». А ще покуштуйте смачну буковинську кухню. Такого ви не знайдете ніде», – сказав Петро Порошенко.

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж