Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Рабінович пояснив, як влада вбила перспективу України стати великою транзитною державою

Політик підкреслив, що відсутність транзиту газу суперечить інтересам громадян країни
Рішення НАК «Нафтогаз України» про скасування в 2020 році транзиту газу через Україну «вбиває» можливість країни стати великою транзитною державою. Про це заявив народний депутат і глава «Опозиційною платформи - За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

Парламентар зазначив, що таке рішення принесе державі величезні збитки.
 
«Довели ситуацію з« Газпромом »до того, що у нас не буде прокачування газу. А це, в найкращому випадку, приблизно мінус п'ять мільярдів доларів у бюджеті. Це означає, що долар підніметься по відношенню до гривні, ціни виростуть, тарифи збільшаться», – пояснив політик.

 
Він підкреслив, що відсутність транзиту газу через Україну суперечить інтересам громадян країни.
 
«Ви вбили можливість України стати великою транзитною державою. У країни повинні бути інтереси, пов'язані з її громадянами, підвищенням життєвого рівня. А ви що робите? Ви вбиваєте нашу можливість виживати!» – обурився парламентар.

На його думку, вирішити проблему може зміна правління «Нафтогазу» і прямі переговори з «Газпромом».

«Необхідно негайно викинути на смітник цих паразитів і приступити до прямих переговорів з «Газпромом». Якщо ми не підпишемо договір, у нас не буде ні труби, ні транзиту, ні грошей, щоб платити пенсіонерам хоча б мінімальну пенсію!» – підсумував Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж