Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Я за Чисте Довкілля»: співачка з Чернівців ініціювала Всеукраїнський флешмоб

Виконавиця NAVKA | Марина Тимофійчук звертає увагу на проблему забруднення довкілля пластиком
Співачка NAVKA | Марина Тимофійчук з Чернівців ініціювала і запустила масштабний флешмоб серед школярів «Я за Чисте Довкілля». Ця акція проходить під її пісню «ТаТанці».
 
 
– Ми поширюємо ідею збереження довкілля від забруднення пластиковими пляшками. Саме тому ми їдемо у школи, де разом з дітьми беремо у руки порожні пластикові пляшки, танцюємо і вистукуємо запальні ритми,  захоплено розповідає ініціаторка флешмобу співачка NAVKA.
 
 Після завершення ми організовано викидаємо всі пляшки у спеціальний пакет для пластику. Через дітей ми також хочемо привернути увагу і дорослого покоління до проблеми забруднення навколишнього середовища пластиком.
 
 
Перші флешмоби вже пройшли у школах Києва (школа №177, студія Fashion Kids), Житомира (школи №23 і №6), Кропивницького (хореографічна студія Aelita), на черзі - Черкаси, Хмельницький, Тернопіль і Львів.
 
Масштабний флешмоб заплановано у столиці у Всесвітній день здоров'я. Тисячі людей планують доєднатись до співачки та її «ТаТанців» на великих площах у інших містах України. NAVKA закликає всіх школярів приєднатися до флешмобу та публікувати його на своїх сторінках в соцмережах з хештегом «Я за Чисте Довкілля». До найактивніших співачка особисто завітає в школу і навіть влаштує там свій міні-концерт!
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж