Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Як ЧНУ втратив 3,8 мільйона бюджетних коштів

Протягом одного місяця Чернівецький університет втратив значну суму, безгосподарно повернувши її до Міністерства освіти
Політолог Михайло Шморгун спеціально для видання «БукЦентр» написав колонку про те, як протягом одного місяця Чернівецький університет втратив значну суму, безгосподарно повернувши її до Міністерства освіти. 

Виборча кампанія ректора Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича виходять на фінішну пряму. Вона, правда, ще навіть не почалась de iure, але чітко зрозуміло, що один з кандидатів починає жорстко «фінішувати».

Я говорю про професора Олега Ангельського, якого в незаконний спосіб проштовхує на посаду ректора народний депутат Максим Бурбак та «смотряща» за бухгалтерією Сільва Марут. За невеликий час керування університетом Олег В’ячеславович уже «нарубав дров», демонструюючи очевидну некомпетентність у господарських та управлінських справах.

Сьогодні відбулося засідання ректорату ЧНУ. Серед інших питань було озвучено те, що Чернівецький університет наприкінці березня повернув у Міністерство освіти і, відповідно, «профукав» 3,8 млн. грн. бюджетних коштів. Варто нагадати, що Олег Ангельський бив себе в груди і публічно заявляв про плюс 5 млн. грн., заощадження яких виявилось неправдою. А правдою є мінус 3,8 млн., які університет втратив через безгосподарність та некомпетентність в.о. ректора, ставленика Максима Бурбака.

Голова профкому ЧНУ, доктор юридичних наук Микола Боднарук прямо звинуватив в.о. ректора в бездіяльності щодо збереження цих коштів для університету. Для цього потрібно було (як це неодноразово робив попередній ректор Степан Мельничук) поїхати у Міністерство освіти і науки України та з фінансовими службами установи узгодити переведення коштів з однієї статті витрат на іншу. Зробити те, що мав би зробити будь-який адекватний керівник. Проте Олег В’ячеславович цього не зробив.

Микола Боднарук також заявив, що час було втрачено через те, що Олег Ангельський замість того, щоби виконувати обов’язки ректора, проводив агітацію викладачів на факультетах, кликав співробітників на зустрічі і замість справ університету вирішував особисті питання майбутніх виборів... На пустому місці «господарник» Ангельський втратив бюджетні гроші. І це — реальне «неангельське» обличчя політичного призначення, яке хоче виграти вибори за рахунок адмінресурсу, «договорнякам» з бухгалтерською мафією та зв’язкам з політичними «лузерами» «Народного фронту», якого через 3 місяці і близько не буде у владі.

Але я впевнений — цього не станеться! Олег Ангельський на чесних виборах не займе і третє місце та повернеться до наукової роботи. Ректорська посада — не його рівень. Він слабкий управлінець і кожен його день на посаді Чернівецький університет лише втрачає.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж