Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ми повинні вигнати з влади паразитів, а не годувати їх! – Рабінович

Українці працюють для того, щоб годувати зграйку паразитів, які знаходяться при владі.

Про це в ефірі авторської програми «П'ять питань Вадиму Рабиновичу За життя» на телеканалі NewsOne заявив народний депутат і глава партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.
 
«Нам не потрібен МВФ, ми і так багата країна! Немає ніякої кризи, немає ніякої проблеми. Вони крадуть наші гроші - і це відповідь на всі питання », - пояснив політик.
 
Народний депутат вважає, що Україна має величезний потенціал, який потрібно пустити в правильне русло. Для цього необхідно змінити владу в країні. 
 
«Ми навіть сьогодні, при їх руйнуванні і розграбуванні, виробляємо - і немає такого стартового капіталу в жодної країни колишнього Радянського Союзу. Нам потрібен рік без цієї влади, щоб злетіти », - вважає Рабінович.
 
Проблема нинішньої влади, за словами глави «Опозиційною платформи - За життя», в тому, що у неї немає плану.
 
«Навіть сарай не будують без плану. Є план того, яку країну ми будуємо? А якщо його немає, то ми з вами працюємо просто для того, щоб ще один рік годувати зграю паразитів. Давайте змінимо їх! Люди, відкрийте очі і подивіться! І ви виявите фантастичну річ! І п'ять, і десять, і п'ятнадцять, і двадцять років нас грабують одні й ті ж люди, мінливі по колу! »- підкреслив парламентарій. Народний депутат закликав українців серйозніше ставитися до України і своїм вибором.«Ставтеся до країни, як до своєї квартири, і зрозумійте - немає їх грошей, ми не в стороні, це у вас з кишені все тягнуть! Тому на виборах голосуйте серцем і розумом », - підсумував Вадим Рабінович.  
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж