Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Їхня мета – використати дітей»: Богдан Ковалюк про конфлікт у міській раді щодо створення скейтпарку у Чернівцях

За словами депутата, активісти неприховано використовують дітей у своїх цілях
Сьогоднішня сесія Чернівецької міської ради розпочалася із того, що громадські активісти Тетяна Шепелько та Юрій Воронка вкотре вирішили створити конфліктну ситуацію у сесійній залі. Останнім часом, як тільки до Ратуші приходять групи чернівчан зі своїми проблемами, то одразу вигулькують ці «активісти» і починають, нібито, захищати їхні інтереси. Цього разу вони разом з дітьми, що займаються екстремальними видами спорту, прийшли до сесійної зали вимагати облаштування у Чернівцях скейтпарку, пише «Чернівці Таймс».

Дане питання обговорюється у місті вже декілька років. Колишня головна архітекторка міста Наталія Хілько, за словами самих скейтбордистів, постійно їх «відфутболювала». Натомість, нова влада міста ухвалила рішення про облаштування скейтпарку на території парку «Жовтневий». І всіх все влаштовувало, поки не з’явилися пані Шепелько та пан Воронка, які почали вимагати облаштувати скейтпарк  на колишньому танцмайданчику у парку Шевченка, де раніше було заплановано створити Парк науки.

Секейбордисти зовсім не проти займатися улюбленим видом спортом у «Жовтневому». Та у так званих активістів, вочевидь, свій інтерес. І скейтпарк у «Жовтневому» їм не потрібен. Їм, судячи з усього, потрібен черговий конфлікт та збурення громади міста. І для цього вони готові прикриватися навіть дітьми. Адже пані Шепелько і за сумісництвом одна з адвокатів екс-мера Каспрука у справі щодо його поновлення на посаді визнала, що зустрічатися із скейтерами і проштовхувати ініціативу скейтпарку у парку Шевченка вона з колегою почала саме після того, коли з’явилася ідея Парку науки.

На це вказав і депутат міськради Богдан Ковалюк, який заявив, що активісти неприховано використовують дітей у своїх цілях.

«Коли містом керував Каспрук, ці активісти не бачили проблеми скейтпарків. Сьогодні вони не шукають можливість вирішити проблему розвитку спорту. Вони шукають можливість зробити конфлікт і можливість зробити собі якійсь, як вони вважають, імідж на цьому конфлікті. Їхня мета не допомогти дітям, їхня мета – використати дітей. Тому що в інакшому разі, вони б ще в 2016-17 роках приводили скейтбордистів і казали: дайте можливість збудувати скейтпарк», – зазначив Богдан Ковалюк.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж