Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Опозиційна платформа – За життя» закликає об'єднатися всіх політиків, які готові працювати на благо країни


Тільки «Опозиційна платформа - За життя» може об'єднати всіх політиків, що представляють погляди людей південного сходу і центру країни заради порятунку України, заради миру, відродження економіки і будівництва нової - сильною і заможною, розвиненою і нейтральної країни, «Швейцарії Східної Європи».

Про це заявив народний депутат України і голова партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабинович в ефірі авторської програми на телеканалі «112 Україна». 
 
«Я свого часу, маючи високий президентський рейтинг, поступився амбіціями, зняв кандидатуру на користь свого колеги Бойко. Закликаю, як в армії, «роби як я!» - і чим частіше політики будуть спочатку думати про Батьківщину, а потім про себе, буде краще! », - переконаний лідер партії.Глава «Опозиційною платформи - За життя» підкреслив, що готовий співпрацювати з усіма політиками, які «готові до творення».  

«Я запрошую всіх, хто готовий відстоювати інтереси виборців ... І Євгена Мураєва з партією« Наші »теж запрошую в наше об'єднання. Давайте все забудемо - і будемо працювати на благо країни! Але тут слід зазначити, що якщо Вілкул спочатку поводився принципово, то Мураєв «перевзувся» по дорозі чотири рази ... Євген повинен зробити висновки, тому що навіть в його окрузі в Харківській області, який він вважає своєю вотчиною, представник нашої політичної сили - Юрій Бойко переміг Олександра Вілкула, якого підтримував Мураєв.  

Виходить Мураєв зовсім погано підтримував Вілкула! .. Маленька секта - «Наші» після виборів знову перевзуватися і тепер виправдовуються перед виборцями за провал свого кандидата. Потрібно розуміти, що подібні зради змінюють долі людей!», - заявив Вадим Рабінович.  

«Опозиційна платформа - За життя »- це сила, в якій всі її учасники не обов'язково повинні любити один одного, але партія, яка готова будувати країну ... Ключове слово« будувати »- не гризтися і лаятися, що не грабувати і принижувати, а будувати!»- резюмував Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж