Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Австрійські клезмери зіграють з українськими музикантами у чернівецькій синагозі

До Чернівців завітають «Di libe layt» та «Ukrainska Silska Orchestra»
18 квітня о 18:00 у Головній синагозі Буковини (вул. Садовського, 11) відбудеться спільний концерт австрійських клезмерів з гурту «Di libe layt» та українських музикантів з «Ukrainska Silska Orchestra».
 
Концерт відбудеться у рамках туру «The Magic Carpatian Music Tour».
 
Наставником гурту «Di libe layt» («Милі люди») є знаний музикант та дослідник клезмерської музики Ісаак Лоберан (Відень).

Австрійські клезмери зіграють з українськими музикантами у чернівецькій синагозі

US Orchestra (Ukrainska Silska Orchestra) – троє молодих музикантів, що грають українську традиційну інструментальну музику, яку віднаходять у фольклорних експедиціях та музичних архівах. Це танцювальна музика Західної та Центральної України, яку грали у маленьких містечках та селах ще сто років тому.


До альбому дебютного альбому гурту «І» увійшла музика емігрантів з Галичини і Поділля, що потрапили до Америки на початку ХХ століття. Їхню гру у 1920-30-х роках видали американські звукозаписувальні компанії «Columbia Records» та інші – це були перші записи української традиційної танцювальної музики.

Гурт брав участь у багатьох музичних подіях України, Польщі, Греції та Німеччини.

До слова, Ukrainska Silska Orchestra – популярна назва музичних гуртів у США початку ХХ ст., де грали мігранти з України.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж