Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Рабінович: Людям набридло жити в країні, де економічне падіння влада називає «процвітання»

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3


Влада називає «процвітанням» безпросвітне економічне становище українців. Про це заявив народний депутат України і голова партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабинович в прямому ефірі своєї авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна».  
 
«Люди більше не хочуть жити в країні, в якій нескінченна ненависть ллється з ранку до вечора з вуст керівників держави. Людей задовбало жити в країні, в якій безпросвітна економічна позиція називається «економічним процвітанням», - обурився парламентарій.

Вадим Рабинович вважає: всі проблеми виникли через те, що нинішня влада не вміє керувати країною.

«Головна проблема чинного президента України в тому, що він не просто не вміє керувати, він убив нашу країну. Зробив у всіх можливих галузях кроки, за які, при нормальній системі, розстрілювати треба », - заявив політик. Він підкреслив, що нинішня влада займалася не тими реформами, які були необхідні Україні.

«Країна справді вимагала перебудови, змін, нового руху. Але те, що називають «реформами» - цинічне вбивство України », - резюмував глава партії« Опозиційна платформа - За життя ».
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно