Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Студенти юридичного факультету ЧНУ закликали усіх прийти на вибори

Ідея створення соціального ролика належить Студпарламенту юридичного факультету ЧНУ
Студенти юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича записав відеоролик, в якому закликали усіх прийти проголосувати за президента України 21 квітня. 
 
Ідея створення соціального ролика належить Студпарламенту юридичного факультету ЧНУ. Учасниками проекту також є члени ГО «Справедливе майбутнє».
 
«Ми повинні пам'ятати, що вибір кожного здатен змінити хід історії нашої держави і нашої нації. Ми маємо право на вільне волевиявлення, але ми не маємо жодного морального права не подарувати майбутнє наступним поколінням. Змінити все реально. Змінюйся сам! Прийди 21 квітня на виборчу дільницю і обери майбутнє, про яке ми всі давно вже мріємо!», – йдеться у відео.
 
«Згідно офіційних даних ЦВК у першому турі проголосувало 18 893 864  українців, що складає 63,52%. На перший погляд явка відносно виборів попередніх років немала. Проте, знайте, що близько 12 млн. українців все ж не реалізували своє право вибору. Отже, значна частина наших громадян із різних суб’єктивних та об’єктивних причин не з’явилась на виборчих дільницях та не вплинула на результат вибору. Закликаємо всіх-всіх долучитися до нашого челенджу. Поділіться цим відео із хештегом: #ЯбудуГолосувати», – зазначає голова Студентського парламенту юридичного факультету Вадим Гатеж.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж