Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях відкриють виставку документальних фото про традиції єврейських родин

Героями документальної фотосерії Ксенії Марченко стали єврейські родини, що проживають у Чернівцях, та ті, що емігрували у повоєнний час до німецького Дюссельдорфу
25 квітня о 17:00 у Steinbarg Gallery & Cafe (вул. Університетська, 11) відбудеться відкриття документальної фотосерії Ксенія Марченко «КОД/SPUREN».
 
Героями документальної фотосерії стали єврейські родини, що проживають у Чернівцях та ті, що емігрували у повоєнний час до німецького Дюссельдорфу. Проект складається із фото та текстових історій про особисті традиції родин. 
 
Ксенія Марченко – українська документальна фотографка та режисерка, яка цікавиться кросмедіа жанрами. Цінує художність, емоційнійсть, парадоксальність та відповідність форми оповіді історії.
 
Завдяки тирічній роботі в ТСН 1+1 має сильний журналістський бекграунд, що дав бажання 2015 року працювати над тривалими авторськими документальними історіями замість швидких інформаційних для телебачення. Співпрацювала з Hromadske.ua як авторка репортажів та веб-серіалу.
 
Під час мистецької стипендії від Міністра культури Польщі Gaude Polonia 2017 навчалась у Варшавській Академії мистецтв на курсі польського медіа-художника Артура Жмієвського. За майже вісім місяців проживання у Варшаві розробила кілька відео та фотопроектів, зокрема, про українців, що під впливом війни та анексії мусили шукати затишку у Польщі.
 
Після повернення до Києва зосередилась на розробці відеоформату для Zaborona.com, працювала як режисерка, фотографка та авторка текстів для медіа. Завдяки підтримці Українського культурного фонду (2018) розпочала фото та відео проект про тілесність, емоції та права жінок, що переріс у тривалий міжнародний, частини якого вже були показані на фестивалях у Польщі та Австрії. Г
 
ероїнями наявних двох частин серії є українські секс-працівниці та австрійські монахині. Основною темою авторських проектів вважає трансформацію України та пошуки сучасної ідентифікації через осмислення часових зламів. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж