Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Сторожинеччині висадили 400 дерев гінкго у пам'ять про лісівників, які полягли у боях на сході України

Фото: storozhynets.info
Висаджували сіянці співробітники лісового відділу Сторожинецького лісгоспу разом з працівниками Буденецького лісництва
Лісівники ДП «Сторожинецьке ЛГ» завершили створення ділянки лісових культур на честь працівників лісового господарства країни – учасників АТО-ООС, які загинули у війні на сході України. Про це повідомляє «Сторожинець-інфо».

«Ми підтримали добру ініціативу Товариства лісівників України увіковічити пам’ять лісівників-героїв молодими лісами. Вирішили посадити 400 сіянців реліктової рослини гінкго – рідкісного красивого дерева, яке є символом витривалості, стійкості і яке, до усіх своїх унікальних характеристик, має лікувальні властивості, – розповідає головний лісничий Сторожинецького лісгоспу Василь Романюк. – Гінкго білоба вважається деревом пам’яті. Відтепер цей лісовий куточок нагадуватиме нам усім про подвиг лісівників, які у важкий час зі зброєю у руках стали на захист територіальної цілісності України».

На Сторожинеччині висадили 400 дерев гінкго у пам'ять про лісівників, які полягли у боях на сході України

Сіянці гінкго виростили працівники Чудейського лісництва.

 
«Плекали їх два роки у розсадниках з самої насінини, це була нелегка праця», – каже лісничий Борис Токарюк.

Висаджували сіянці співробітники лісового відділу Сторожинецького лісгоспу разом з працівниками Буденецького лісництва, на території якого розташована ділянка у 0,6 га з молодим деревами гінкго білоби.

«Спеціально вибрали ділянку для створення меморіальних насаджень недалеко від центральної траси, щоб кожний міг зайти у ліс, помилуватися ним, згадати добрим словом лісівників, які загинули в АТО, і подякувати їм за мир і спокій», – зазначає інженер лісових культур ДП «Сторожинецьке ЛГ» Вадим Яковишин.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж