Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До Великодня планують завершити укладати плитку на вулиці Кобилянської

Секретар міської ради Василь Продан зазначив також, що цього тижня там замінять освітлення Ремонт плитки на вулиці Кобилянської планують завершити до Великодня. Про це повідомив секретар Чернівецької міськради Василь Продан у прямому ефірі на радіо «Буковинська хвиля 100 FM».

За його словами, він щодня контролює роботи на усіх об’єктах. Підрядник запевняє, що встигне завершити роботи до Великодня.

«Вчора спілкувався із робітниками, які вкладають плитку на вулиці Ольги Кобилянської. Там працює бригада з Одеси, вони обіцяють закінчити ремонтні роботи до Великодня. Я щодня намагаюся до них підходити, якщо щось треба допомогти, щоби до Паски ми мали гарну вулицю Ольги Кобилянської, адже для чернівчан це важливо. Відповідно, зробимо все для того, аби допомогти робітникам завершити все вчасно», – розповів Василь Продан.
 
Посадовець також додав, що уже цього тижня на вулиці Кобилянської мають замінити освітлення. Кошти на нього виділили з державного бюджету за сприяння народного депутата Владислава Севрюкова.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж