Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Приміщення Нацбанку треба віддати громаді міста, а не комерційній структурі, – Продан

Народні депутати, які представляють у Верховній раді Чернівці, хочуть передати будівлю НБУ «Ощадбанку»
Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан вважає, що приміщення Нацбанку у Чернівцях потрібно віддати громаді міста, а не комерційній структурі. Про це він розповів в ефірі радіо «Буковинська хвиля» 100.0 FM.
 
«В усіх обласних центрах приміщення Нацбанку передали місцевим громадам. Наші народні депутати, які представляють у Верховній раді Чернівці, хочуть передати будівлю НБУ комерційній державній структурі «Ощадбанку». Я вважаю, що ці депутати вчиняють не гарно, особливо, коли вони кажуть, що люблять це місто», – зазначає секретар міської ради.
 
За словами посадовця, у цій будівлі варто облаштувати музей історії міста або ж перенести туди окремі підрозділи міської ради.
 
«Апарат міськради забпечує комфортність проживання чернівчан і відповідно, якщо її підрозділи розкидані містом, це створює незручності. Якби ми всі наші підрозділи розмістили в одному місці, уявіть, скільки би звільнилося приміщень для громадських організацій. Частину з них можна було би продати і за ці кошти првоести якісь роботи. Ця будівля дуже потрібне місту і віддати його комерційній структурі – дуже неправильно», – додав Василь Продан.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж