Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Туристи до Чернівців приїжджають здебільшого лише на один день, – Віталій Гавриш

Очільник департаменту розвитку вважає, що для міста необхідно створити «родзинку»
Представникам новоствореного департаменту розвитку Чернівецької міської ради вдалося зберегти напрацювання у туристичній сфері. Про це у програмі «Відверто зі Світланою Поляк» на радіо «Буковинська хвиля 100.0FM» заявив очільник відомства Віталій Гавриш.
 
– Коли відділ туризму створювали, там не працювало жодної людини. Зумівши все зберегти, тепер ми намагаємося поліпшити напрацювання. Зокрема, нещодавно представляли місто на міжнародних виставках у Берліні, у Лодзі, в Мінську, в Києві, в Одесі. Це невеликі кроки, проте поступові, якими ми йдемо до того, щоби добре презентувати наше місто, – каже В. Гавриш.
 
Водночас очільник департаменту розвитку каже, що головною метою відділу туризму сьогодні є визначення «родзинки» міста. На думку пана Віталія, місту потрібна екскурсійна Мекка, до якої туристи приїжджатимуть, як на паломництво.
 
Проте, спершу потрібно поліпшити інфраструктуру для тих, хто приїздить. Зокрема, в Чернівцях є проблема зі вказівниками. Крім того, в місті серйозна проблема з відвідуваністю закладів. Особливо мова про ті, які в обласному підпорядкуванні. Вони часто зачинені. Зокрема, й у вихідні, коли туристи здебільшого й приїжджають.
 
– Ще одна проблема – до міста приїжджають переважно лише з однією ночівлею. Прагнемо, щоби місто стало комфортним та цікавим для гостей бодай на 2-3 дні. Нині інфраструктура готелів та закладів харчування це дозволяє. Тому потрібно створити нові туристичні маршрути та можливості, щоби в них було можливостей більш, як на один день, – розповів В. Гавриш.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж