Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Рабінович: Запрошуємо до списку мерів міст – будемо перемагати і будувати велику країну!

«Ми готові сісти за один стіл переговорів з усіма, хто хоче бачити Україну сильною. Ми готові об'єднати зусилля з усіма представниками місцевої влади, для яких інтереси громади вище власних. Чекаємо мерів Харкова Геннадія Кернеса і Одеси Геннадія Труханова, а також інших відповідальних керівників в рядах нашої політичної сили «Опозиційна платформа - За життя»!».

Таку заяву зробив народний депутат України і голова партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».
 
«Наша політична сила має намір перемогти восени на парламентських виборах, і для цього необхідно під нашим прапором збирати всіх однодумців. Подобається комусь чи ні, але смакота з ким-небудь завжди має на увазі компроміс - і про це всім треба пам'ятати. Наприклад, об'єднуючись з групою Юрія Бойка, я чітко розумів, що не всі його соратники мені близькі по духу. Але моїм виборцям все одно, хто з політиків мені подобається - виборці хочуть, щоб ми консолідувалися і перемагали тих, хто вбиває нашу країну», - заявив Вадим Рабінович.
 
Народний депутат переконаний, що «для всіх відповідальних політиків, які прийшли до влади, завдання номер сьогодні - встановлення миру, зниження« драконівських тарифів », скасування реформ і законів, які прийняли ці «вовкулаки »!«Народ не цікавить, яким чином ми будемо вирішувати цю задачу! Я б міг сказати, що я «такий хороший, не був у політиці і піду на вибори самостійно», але мене в такому випадку підтримають лише 5-10 відсотків виборців. Тому нам і потрібно об'єднуватися!», - закликав парламентарій. Глава партії «Опозиційна платформа - За життя» заявив про свій твердий намір запропонувати керівникам найбільших українських міст співпрацю на парламентських виборах.

«У списку нашої партії я хочу бачити і мерів великих міст - Кернеса, Труханова, Мамая, а також інших відповідальних керівників, які працюють на благо городян. Мені часто кажуть: «Ось бачите - і Кернес, і Труханов на виборах робили заяви на підтримку Порошенка».

А я відповідаю: правильно зробили, тому що в нашій системі координат конфронтація з центральною владою чревата наслідками для харків'ян і одеситів. Інтереси міста для Кернеса і Труханова стоять вище їх власних. І це правильно! А ось тепер вони повинні йти у владу, щоб ламати цю систему. Я також буду запрошувати в нашу команду професіоналів, яких дані мери будуть мені рекомендувати», - пообіцяв Вадим Рабінович.

У цьому контексті глава «Опозиційною платформи - За життя» прокоментував заяву прем'єр-міністра про створення ним нової політичної сили, яку Володимир Гройсман має намір очолити для походу на вибори до Верховної Ради.

«Гройсман вже заявив, що створює нову партію, в яку візьме «людей з гарною репутацією»і йде з нею в парламент. Про що ми говоримо? Ті, хто вбивав країну, призначав величезні тарифи, знищував гривню, обкрадав армію, недобудував «шовковий шлях» і «гіперлуп» залишаться в старій партії або перейдуть в нову ?! Ми не повинні більше міняти «Васю» на «Колю» і думати, що це перемога! Цим «чистим» політикам потрібно спочатку відсидіти за стару владу і те, що вони натворили, а вже потім йти у владу нову!», - резюмував Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж