Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Зеленського особливе ставлення до Чернівців, – Віталій Другановський

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Офіційний представник команди новообраного Президента розповів про знайомство з Зеленським та створення місцевої команди

Віталій Другановський, який є офіційним представником Володимира Зеленського у Чернівецькій області, став гостем програми «Відверто зі Світланою Поляк» на телеканалі «Чернівецький промінь».

Ви є обличчям Володимира Зеленського у Чернівецькій області. Але скажу відверто – ваша поява в команді Зеленського є несподіванкою. В політичній площині Чернівців ви не є публічною людиною. Про вас відомо небагато. Лише те, що ви підприємець та кілька нюансів з вашої біографії. Як перетнулися ваші шляхи з Володимиром Зеленським і чому саме ви стали його представником тут?, - поцікавилася в гостя ведуча.

За словами Віталія Другановського, він був шанувальником творчості «Студії Квартал 95». І завжди, коли мав можливість, відвідував їхні концерти, намагаючись поспілкуватися з учасниками команди наживо.

– На той час був добре знайомий із деякими учасниками їхньої творчої групи. Проте не з Володимиром. Торік відвідав фестиваль «Весело», який щорічно проводять у Туреччині, де зірки цього заходу у неформальній обстановці спілкуються з відвідувачами. Під час однієї вечері в мене була можливість приєднатися до їхньої компанії. Серед них був і Володимир. Мене представили йому, як людину з Чернівців. А у Кварталу особливе ставлення до нашого міста. Їхня діяльність починалася тут. У Чернівцях свого часу відбувся другий загалом виступ команди в Україні. Тож Володимиру було особливо приємно, що він спілкується з представником цього міста, - розповів Віталій Другановський.

За словами пана Віталія, Зеленський обмовився про можливі плани балотуватися в Президенти і запитав про його думку щодо цього. 

– На той час це важко було сприймати надто серйозно. Але я сказав йому про готовність приєднатися до команди на місцевому рівні, якщо його ідея матиме подальший розвиток. Володимир пообіцяв розглянути мою пропозицію. Я надіслав резюме та автобіографію. Згодом мене викликали до Києва на співбесіду. За її результатами я став офіційним представником команди Володимира у Чернівецькій області та почав формувати команду на регіональному рівні, – зазначив Віталій Другановський.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно