Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівчан запрошують на концерт єврейської музики

Колектив з Дрездена «Ma Navu» виконує єврейські пісні на їдиші, івриті та мові євреїв-сефардів
З нагоди Міжнародного дня музеїв 18 травня у Центральному палаці культури Чернівців (2 поверх, мала зала) відбудеться концерт колективу з Дрездена «Ma Navu».
 
Музиканти виконують єврейські пісні на їдиші, івриті та мові євреїв-сефардів. Вхід вільний.
 
Учасники колективу:
 
Аннет Отто – вільна музикантка, проживає і займається викладанням фортепіанної музики у місті Дрезден. Вивчала класичну музику в університеті Отто фон Герике м. Маґдебурґ та музичну педагогіку в університеті Мартіна Лютера м. Галлє/Заалє. До сфери музичних інтересів та вподобань належать класика, народна музика, рок та поп. Нині співпрацює з трьома ансамблями. 

Геннадій Непомнящий – вивчав музику у Харкові по класу класичний кларнет. Працював у оркестрі Харківської філармонії на посаді головного кларнетиста, а також викладав у Харківському державному інституті мистецтв ім. І. П. Котляревського. Після переїзду до м. Дрезден працює вільним музикантом, викладає гру на кларнеті. Як музикант і творча особистість посідає чільне місце у світі року, поп-, народної і етно-музики м. Дрезден. Особливу прихильність відчуває до клейзмерської музики та єврейських пісень. У цій царині він співпрацює з різними колективами та часто виступає на сцені. 

Францішка Дільнер-Кох – вільна співачка та викладачка вокалу. Вивчала класичний спів та методику викладання вокалу в університеті імені Карла Марії фон Вебер м. Дрезден. Її викладачами вокалу були: Крістіне Скерка, Найль Земер, проф. Ренате Штолль, Ойґен Рабіне та Уве Ґьотц. Закінчила навчання з функціональної техніки співу за Ойґеном Рабіне. Нині співпрацює із різними ансамблями. На концертах виконує пісні народів світу і, особливо, єврейські.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж