Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Держрезерві дивуються, чому Каспрук відмовився від продуктів для малозабезпечених чернівчан

Депутат Анатолій Чесанов повідомив, що з Держрезерву виділили ще 200 тисяч банок тушонки і медичне обладнання
У Держрезерві дивуються, чому поновлений судом на посаді Олексій Каспрук досі не організував транспорт для того, щоби забрати партію продуктів, які розпорядженням уряду були виділені для малозабезпечених чернівчан. Більше того, у Держрезерві й надалі готові допомагати Чернівцям.

Про це на сьогоднішній сесії Чернівецької міської ради повідомив депутат від фракції «Рідне місто» Анатолій Чесанов, пише «Чернівці Таймс».

«100 тисяч банок тушонки для Чернівців мали забрати ще два тижні тому. Я приймав активну участь у цьому процесі. Коли повернувся на посаду Олексій Каспрук, було засідання за участі Каспрука, Продана і Березовської. Потрібно було організувати транспорт для доставки вантажу. Олексій Павлович сказав, що ця тушконка зіпсується через місяць», – зазначив Анатолій Чесанов.

Також Чесанов зауважив, що у Держрезерві готові виділити Чернівцям партію медичного обладнання.

«Мені телефонують з Держрезерву, їх дивує наша непослідовність. Також мені повідомили, що нам виділили ще 200 тисяч банок тушонки і медичне обладнання. І вони не розуміють, чому впродовж двох тижнів не забрали тушонку. Треба терміново замовити дві машини і доставити тушонку», – додав Анатолій Чесанов.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж