Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Уже цими вихідними на вулиці Руській розпочнуть капітальний ремонт

Спершу на вулиці замінять всі мережі, а потім розпочнуть ремонт дорожнього полотна У Чернівцях розпочнуть ремонтні роботи на вулиці Руській від вулиці Сагайдачного до Шевченка. Директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей розповів кореспондентам promin.cv.ua, які види робіт розпочнуть першочергово та в який термін планують завершити капітальний ремонт.
 
За словами посадовця, рух транспорту на відрізку від вулиці Сагайдачного до Шевченка перекриють уже цими вихідними, аби чернівчани змогли зорієнтуватися новими знаками для об’їзду.
 
«Цими вихідними ми перекриємо рух та встановимо знаки для об’їзду на ділянці ремонтних робіт від вулиці Сагайдачного до вулиці Шевченка. Тому просимо водіїв бути уважними і звертати увагу на нові знаки, які з’являються. Схема об’їзду ділянки, де будуть проводитися ремонтні роботи буде наступною: через вулицю Яремчука, Добровольського, Лук’яна Кобилиці, Сагайдачного, Руську, Зелену та Білоруську. Це орієнтовна схема об’їзду», - повідомив директор департаменту ЖКГ.
 
Також посадовець розповів, які роботи будуть проводитися першочергово:
 
«Ми приступаємо вже зараз до заміни мереж, зокрема, будемо замінювати каналізацію, потім будемо замінювати водопровідні мережі, і вже після цього розпочнемо ремонт дорожнього полотна. Об’єкт надзвичайно складний, оскільки мережі знаходяться на глибині чотирьох метрів»
.
 
Працівники проводитимуть роботи і вночі, аби не обмежувати рух громадського транспорту. Тож, як пояснив Володимир Бешлей, рух тролейбусів та маршруток на цій ділянці буде дозволений.
 
«Ми хочемо організувати роботу так, щоб за місяць завершити роботи на об’єкті. Та все залежить від погодних умов», - додав Володимир Бешлей.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж