Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Як у Чернівцях рахуватимуть безпритульних собак

Фото: Руслана Козлова "Чернівецький промінь"
Триває прийом заявок на участь у підрахунку
У Чернівцях 14-16 червня за допомогою смартфонів рахуватимуть, скільки у місті безпритульних собак. Волонтер та активістка Антоніна Гошовська на своїй сторінці у facebook повідомила подробиці того, як проводитимуть цей процес.

Підрахунок відбуватиметься з використанням мобільного додатку "STRAYS ID”, який можна скачати в App Store чи Play Market. 
 
Заповнити анкету для участі у підрахнку можна за посиланням.
 
Завантажте мобільний додаток; логін та пароль Ви отримаєте на пошту вказану при реєстрації, щойно Модератор підрахунку підтвердить Ваші дані; авторизуйтесь у додатку.

Побачивши безпритульну собаку, натисніть кнопку "Додати тварину”; сфотографуйте її, натиснувши на зображення фотоапарату; збільшіть та відцентруйте зображення; збережіть його. Дуже важливо, щоб Ви не забули увімкнути GPS, якщо все гаразд, то під зображенням Ви побачите GPS-координати. Необхідно внести якомога більше інформації про тварину. Важливі параметри: стать, стерилізація, домашня чи не вагітна та її стан; решта параметрів - опційно.


Натисніть кнопку "Зареєструвати”. Реєстрація кожної тварини в системі може тривати 5-60 секунд, залежно від швидкості підключення до Інтернету. Кожна тварина реєструється лише один раз, повернутись назад та відредагувати дані можливості не буде.
Підрахунок триває 2 години.


Обраний сектор обходьте ретельно та сумлінно. Якщо у Вашому секторі є закриті чи важкодоступні ділянки, огляньте їх здалеку.


Собака, поза зоною Вашого сектору чи на приватній території (у приватному дворі, на території заводу, або іншого приватного підприємства) – не реєструється та дані про таких тварин будуть видалятись. Собака, яка перейшла на територію вашого сектору чи вийшла за ворота приватного двору або підприємства – реєструється. Собака, яка на ваших очах вийшла з приватного двору/підприємства/cидить біля під’їзду або виглядає загубленою/випущеною на прогулянку без нагляду – зазначається як домашня. Собака з біркою на вусі зазначається як стерилізована.


Просимо вас не наражати себе на небезпеку. Радимо не лізти в хащі, не чіпати собак та не ганятися за ними. Пам’ятайте, безпритульні собаки можуть боятися людей, адже у містах їх постійно відловлюють, тому намагайтесь бути максимально відповідальними.


Рахуємо лише собак, ніяких котів.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж