Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівці стануть першим містом в Україні, де їздитимуть швейцарські тролейбуси

У Швейцарії їхню експлуатацію припинили лише торік
Окрім чотирьох нових тролейбусів «Дніпро Т203» з автономним ходом, Чернівці також закуповують 10 вживаних двосекційних  низькопідлогових тролейбусів «Hess SwissTrolley 2», які раніше експлуатували в швейцарському місті Біль. Таким чином Чернівці стануть першим в Україні містом, вулицями якого курсуватимуть тролейбуси цієї фірми, - повідомляє сайт "Чернівці Таймс", посилаючись на видання Пасажирський транспорт.

Тролейбуси «Hess SwissTrolley 2» (BGT-N2) побудовані в 1997 році. У Білі їх вивели з експлуатації торік у зв’язку з отриманням 10 нових двосекційних тролейбусів «Hess SwissTrolley 5». Щодо тролейбусів «Hess SwissTrolley 2», то їхня конструкція розроблена на початку 1990-х років. Довжина тролейбуса – 17,9 метрів, ширина – 2,5 метра, висота – 3,4 метра. Вага порожнього тролейбуса – 18 тонн.

У салоні розміщується 41 – 43 сидіння для пасажирів, загальна місткість – 160 пасажирів. На других дверях розташовується пандус для інвалідів і спеціальний майданчик для інвалідів-візочників. На відміну від більшості зчленованих тролейбусів, які експлуатуються в Україні (ЮМЗ Т1, «Skoda 15Tr», ЛАЗ Е301, «Богдан Т901»), тролейбус «Hess SwissTrolley 2» заводиться від одного, а не від двох тягових електродвигунів.

Силова електроніка тролейбусів – виробництва німецької компанії «Kiepe Electric GmbH». Перед відправкою до Чернівців тролейбуси із Біля пройшли технічне обслуговування силами компанії-виробника.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж