Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чому активісти не переймаються передачею будівлі Нацбанку у приватні руки?

Фото: buknews
Гарне відреставроване приміщення у центрі Чернівців може дістатися комерційному Ощадбанку
У Чернівцях деякі активісти стверджують, що рішення виконавчого комітету про передачу приміщення кінотеатру «Україна» в оренду релігійній громаді, є помилковим. У будівлі, яка більше 10 років стояла занедбаною, після ремонту проводитимуть богослужіння віряни.

Чернівецькі активісти стверджують, що передавати це приміщення в оренду не можна, його потрібно облаштувати як культурний простір. Однак на ремонт будівлі потрібно 10 мільйонів гривень, яких у бюджеті міста немає.

Тільки кошти інвесторів можуть покрити усі витрати на створення нового культурного закладу. Проте за роки, які будівля стоїть порожньою, не виявилося жодного інвестора, а від активістів не подавалося заявок на отримання гранту для ремонту будівлі. Про це розповіла секретар виконавчого комітету Антоніна Бабюк у програмі «Чия правда?».

Водночас повз увагу активістів проходить доля приміщення, яке належало Нацбанку. Після реорганізації у більшості областей України будівлі передали громадам, щоб вони вирішували на свій розсуд. Однак за проханнями деяких народних депутатів з Буковини відреставровану і велику будівлю на початку вулиці О. Кобилянської хочуть віддати комерційній державній структурі «Ощадбанк».

Як розповів член виконавчого комітету міської ради Ярослав Шешур, від продажу такого приміщення бюджет міста міг отримати не менше 2 мільйонів доларів:

– Це приміщення потрібно віддати громаді. Це центр міста, понад три тисячі квадратів, це набагато більше ніж кінотеатр «Україна», і воно не зруйноване. Якщо здавати в оренду три поверхи, ми отримаємо у бюджет міста багато грошей. На першому поверсі за винаймання можна було б брати 150 доларів за квадратний метр, на другому-третьому – менше. Але про це ніхто не говорить. Обговорюють лише кінотеатр.
 
 

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж