Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Українська команда із буковинцями у складі стала найсильнішою у світі у середньовічних боях

Фото: Прес-служби Древнього Києва Князівства "Київська Русь"
У Чемпіонаті світу, що відбувся під Києвом, українські лицарі перемогли 29 країн
У Древньому Києві Князівства "Київська Русь" (також відомий, як парк "Київська Русь") відбувся Чемпіонат світу з середньовічного бою "IMCF World Championship 2019". Вперше за всю історію середньовічного бою Чемпіонат світу пройшов в Україні. Змагання проходили за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Понад 1000 бійців з 30 країн світу зустрілися на ристалищі, аби показати свої звитяги та в запеклих боях вибороти титул чемпіонів світу.

Як повідомляє прес-служба Древнього Києва Князівства "Київська Русь", цей захід зібрав тисячі глядачів, 55 бійців з усієї України у складі національноїзбірної. Національна збірна України здобула велику кількість перемог, а також посіла перше місце в загальнокомандному заліку, випередивши 30 країн світу.

У Чемпіонаті взяли участь збірні команди з: Австралії, Австрії, Англії, Аргентини, Бельгії, Бермудських островів, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Квебеку, Китаю, Люксембургу, Мексики, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Нової Зеландії, Норвегії, Польщі, Сполучених Штатів Америки, Угорщини, Уельсу, України, Фінляндії, Франції, Швеції, Шотландії.

Учасники змагань були вдягнені в важкі металеві лицарські обладунки часів Середньовіччя, і воювали справжньою середньовічною зброєю – мечами, фальшіонами, алебардами, що зроблені у відповідності до історичних зразків.
 
Українська команда із буковинцями у складі стала найсильнішою у світі у середньовічних боях

Українці, у складі яких були і двоє буковинців (обидва брали участь у категорії 16х16), виявилися кращими у 4 категоріях. Ще у 3 категоріях вони були другими. Загалом же на чемпіонаті команди змагалися у 10 категоріях.
 
Отже, представники України виявилися найсильнішими у категоріях 16х16, 10х10, 5х5 та у змаганнях на древковій зброї. У цих дисциплінах місця на п'єдестали розділилися наступним чином: 

16 х 16:
1 місце - Україна
2 місце - Польща
3 місце - Данія
 
10 х 10:
1 місце - Україна
2 місце - Польща
3 місце – Австрія

5 х 5:
1 місце - Україна
2 місце - Польща
3 місце – Фінляндія
 
Древкова зброя , чоловіки:
1 місце - Україна
2 місце - Англія
3 місце – Люксембург
 
Другими українці були у змаганнях 3х3, а також "Щит та меч" - як у чоловічій, так і в жіночій категоріях:

3 х 3:
1 місце - Фінляндія
2 місце - Україна
3 місце – Англія

Щит та меч , чоловіки:
1 місце - Польща
2 місце - Україна
3 місце - Австрія

Щит та меч , жінки:
1 місце - Молдова
2 місце - Україна
3 місце - Англія 

У категоріях "Довгий меч" серед жінок та чоловіків, а також у жіночому розряді "Древкової зброї" українським лицарям не вдалося піднятися на п'єедестал.
 
Українська команда із буковинцями у складі стала найсильнішою у світі у середньовічних боях

Таким чином, уже третій рік поспіль збірна України залишає за собою титул чемпіонів світу в загальнокомандному заліку. Але українські бійці вже розпочали підготовку до чемпіонату України з середньовічного бою "Зов Героїв", який кращим із них дасть путівку на чемпіонаті світу з середньовічного бою, який відбудеться наступного року в Іспанії.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж