Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На буковинському кордоні вилучили тканину вартістю майже півтора мільйона гривень

Фото: ДФС у Чернівецькій області
Представник перевізника перевозив товар за підробленими документами За результатами аналітично-пошукової роботи та вивчення ризикових операцій співробітниками Чернівецької митниці ДФС було прийнято рішення про проведення поглибленого митного огляду транспортного засобу з вантажем, що прямував з Туреччини на адресу харківської фірми через пункт пропуску «Порубне-Сірет». 
 
Під час здійснення митних формальностей у кабіні водія було виявлено подвійний пакет документів, відповідно до яких заявлена в товаросупровідних документах вартість вантажу «тканина трикотажна» не відповідала фактичній.
 
Отже, представник перевізника вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання органу ДФС документів, які містять неправдиві відомості, необхідні для визначення його митної вартості.
 
За даним фактом у відношенні водія транспортної фірми Новоселиччини запроваджено справу про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Відповідно до протоколу 1082 мішки з тканиною вагою понад 18 тис. кг та вартістю майже 1,5 млн. грн. вилучено. Санкції статті також передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: ДФС у Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж