Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В одному з будинків, які відключили від газу на бульварі Героїв Крут, виявили 22 аварійні витоки

Фото: slovoidilo.ua
Газовики відновлюватимуть постачання після укладення договору на утримання мереж і усунення аварій
Три будинки на бульварі Героїв Крут від 27 травня залишаються без газу. Учора їхні мешканці вдалися до радикальних дій і перекрили дорогу транспорту на розі вулиць Головної та Ентузіастів, поблизу офісу «Чернівцігазу», вимагаючи відновити постачання.

Сьогодні на засідання сесії міськради прийшли мешканці відключених будинків, аби почути від представників «Чернівцігазу» і керівництва міста, як можна вирішити проблему.

Начальник чернівецького відділення ПАТ «Чернівцігаз» Сергій Козар, каже, що будинки у Чернівцях відключають від газу через аварійні ситуації:

Щодо кожного будинку, ми мали звернення про аварії. Приїжджають фахівці, перевіряють приладовим методом і відключають. У будинку на Героїв Крут, 13 зафіксували 13 витоків по одному вводу і 9 витоків по іншому, - відповів представник компанії на запитання депутата Сергія Грекова щодо відключення.

Аби усунути проблему, потрібно власник будинку або представнику об'єднання співвласників укласти угоди з організаціями на обслуговування мереж, які мають на це ліцензію:
 
Спочатку – оформлення договірних стосунків, усунення аварійної ситуації, забезпечення безпеки, а потім газ. Говорити про фінансові питання може лише після обстеження внутрішньобудинкових будинків і виконання ремонту.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж