Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Відео з нібито окупацією Буковини Румунією виявили працівники обласного військкомату

Працівники моніторингового відділу Чернівецького військового комісаріату доповіли про відео начальству Військовий комісар Чернівецької області Віталій Чурай прокоментував відео, на якому, нібито у 2022 році Буковину анексує сусідня Румунія. Під час сьогоднішнього брифінгу військовослужбовець зазначив, що виявили його працівники моніторингової групи і не зреагувати на цей ролик було неможливо:
 
«Ми не могли не реагувати на цей ролик. У штаті Військового комісаріату є відповідна група моніторингу інформаційного простору. Тож ситуація була відмоніторена і відправлена керівництву», - пояснив Віталій Чурай.
 
Однак, військовослужбовець також пояснив, що більшої реакції на рівні Чернівецької області не могло бути:
 
«Нашою реакцією було те, що ми доповіли у штаб про наявність такого випадку», - резюмував військовий комісар.
 
Днями мережею поширювали відео, у якому розповідається, що Румунія нібито анексує українську частину Буковини після початку широкомасштабної війни Росії проти України. З цього приводу головний військовий прокурор Анатолій Матіос оголосив, що скликає нараду з керівництвом МЗС, Генштабу, ГУР МОУ та СБУ.
 
Журналісти ТРК "Буковина" знайшли автора ролика та поспілкувалися із ним. Він заявив, що кадри - це лише частина сюжету книги.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж