Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Хто потрапить до Верховної Ради? З'явився новий рейтинг

Фото: REUTERS
Лідером електоральних симпатій серед політичних сил залишається партія «Слуга народу»

На позачергових виборах у Верховну Раду 21 липня до парламенту потрапляють п’ять партій. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг" за період з 29 травня до 3 червня.
 
Список партій очолює президентська партія "Слуга народу", яку готова підтримати майже половина виборців - 48,2% серед тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.
 
Згідно з опитуванням, п’ятивідсотковий прохідний бар’єр також долають "Опозиційна платформа – За життя" - 10,7%,"Європейська Солідарність" - 7,8%, "Батьківщина" - 6,9% і партія "Голос" - 5,6%.
 
Партії "Сила і честь" з 4.3% та "Громадянська позиція" 3% також мають шанси потрапити у парламент, якщо врахувати статистичну похибку дослідження у 2,2%.
 
 
Результати опитування свідчать про те, що 47% респондентів зазначили, що головним мотивом, яким вони будуть керуватися при виборі
політичної сили під час голосування, буде здатність партії принести зміни в країні. Ще 30% опитаних сказали, що голосуватимуть, виходячи зі здатності політичної сили навести порядок у країні. Кожен п’ятий зауважив, що мотивується тим, що у політичній силі є багато нових облич, або ж її представники здатні побороти корупцію. Для 14-15% головними мотивами є те, що партія виступає за соціальну справедливість та має сильного лідера, - підсумовують соціологи.

Всього в Україні опитали 2000 респондентів віком від 18 років методом особистого інтерв’ю. Вибірка репрезентативна для всієї України.
 

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж