Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Тролейбуси №2 та 4 на місяць змінять свій маршрут

Фото: Ігоря Константинюка, «Чернівецький промінь»
Через ремонт вулиці Руської На час капітального ремонту вулиці Руської рух проїзною частиною буде повністю перекрито, тролейбуси та маршрутки курсуватимуть за новими схемами. Як повідомляє прес-служба міської ради, триватимуть зміни з 8 червня до 8 липня. 
 
Рух транспорту на вул. Руській на ділянці від вул. П. Сагайдачного до вул. Т. Шевченка буде повністю перекритий.
 
Тролейбусний маршрут №2 тимчасово з 8 червня до 8 липня не працюватиме. Його замінить новий тролейбусний маршрут №9 сполученням « Гравітон – Соборна площа» через вул. Винниченка, проспект Незалежності та Героїв Майдану.
 
Тролейбусний маршрут №4 курсуватиме від зупинки від «Гравітону» до зупинки «Музей народної архітектури та побуту» та у зворотньому напрямку.
 
Перевезення пасажирів на автобусних маршрутах №22 «Університет – вул. Старожучківський шлях» та №34 «ТЦ Ашан – завод Гравітон» організовано з об’їздом місця проведення земляних робіт через вул. Головну, вул. Л. Кобилиці та в зворотньому напрямку вул. Т. Шевченка і вул. Головну.
 
Автобусний маршрут №39 «площа Пресвятої Марії – вул. Комарова» курсуватиме через вул. Руську, вул. Н. Яремчука, вул. Т. Шевченка і в зворотньому напрямку вул.Т.Шевченка, вул.В.Маяковського, вул.Вірменську, вул.Руську.
 
Автобусний маршрут №9 «завод Гравітон – проспект Незалежності» буде продовжено до площі Соборної. На маршруті працює 3 автобуси.
 
Начальнику МіськШЕПу доручено встановити дорожні знаки про заборону зупинку транспортних засобів на вул. Головній з обох сторін на ділянці від вул. Т. Шевченка до вул. Л. Кобилиці. Водночас буде дозволено виконувати лівий поворот з вул. Головної на вул. Л. Кобилиці, дорожній знак, який це забороняв, демонтують. 
 
Чернівчан просять з розумінням поставитися до змін в організації руху громадського та приватного транспорту та заздалегідь планувати свій маршрут з врахуванням схем об’їзду.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж