Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Після ремонту Проспект стане безпечнішим для пішоходів

Фото: Ігоря Константинюка, "Чернівецький промінь"
З’являться світлофори, острівки безпеки, тактильна плитка і зелена огорожа
На ділянці від Небесної Сотні до готелю "Турист" через недостатнє освітлення, неврегульовані переходи кожні 300 метрів останніми роками трапилося декілька резонансних ДТП (Читайте більше: У Чернівцях на пішохідному переході на смерть збили літню жінку, На проспекті Незалежності чоловіка збили на переході, На Проспекті авто на смерть збило молоду дівчину – водій утік).
 
Тому при капітальному ремонті проїзної частини проспекту Незалежності у Чернівцях закцентували увагу на убезпеченні пішоходів.
 
Як розповів у програмі «Діалоги» директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей, про захист пішоходів дбатимуть декілька елементів: острівці безпеки, світлофори, зелена огорожа та тактильна плитка:

Багато нарікань у соцмережах викликали конструкції, які з’явилися біля паркомісць. Це острівці безпеки. Ми не одну нараду провели з поліцейськими, проектантами і на транспортній комісії розглянули необхідність влаштування таких острівців. Усі в один голос за те, що це необхідно. Це перш за все безпека пішоходів.

Між частинами передбачена зелена огорожа з насаджень, металевої, як була раніше, не встановлюватимуть. Також будуть влаштовані додаткові світлофори, зараз проводимо роботи з монтування мереж.

У проекті Проспекту також сучасні норми і стандарти, які зроблять пересування комфортним і для людей з вадами здоров’я:

Буде облаштовано і піднято бордюр, згідно державних будівельних норм, на зупинках. Для того, щоб громадський транспорт міг впритул під’їжджати до бордюра. Особливо це зручно маломобільним верствам населення. На краях пішохідних переходів буде викладена тактильна плитка для людей з вадами зору, - розповів Володимир Бешлей.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж