Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Причиною масового отруєння у таборі в Репужинцях могло стати згущене молоко

Фото: Телеканал 24
Фахівці виявили деякі порушення у позаміському оздоровчому таборі «Буковинка»  Працівники Держпродспоживслужби у Чернівецькій області знайшли декілька порушень у позаміському оздоровчому таборі «Буковинка» в селі Репужинці Заставнівського району, де 9 червня було зареєстровано спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію серед дітей, які відпочивали.
 
Відомо, що сьогодні, 10 червня, за медичною допомогою звернулася 31 особа, з них 29 дітей та двоє дорослих. Стан хворих легкий, за висновками лікарів - педіатрів більшість дітей не потребувала госпіталізації.
 
За інформацією прес-служби Держпродспоживслужби, станом на ранок 10.06.2019 до інфекційного відділення Кіцманської центральної районної лікарні з попереднім діагнозом «Гастроентероколіт. Ротавірусний інфекція» госпіталізовано 6 дітей, решта постраждалих дітей та двоє дорослих виїхали з табору.
 
 
"09.06.2019 з метою встановлення причин та умов виникнення захворювань фахівці Головного управління Держпродспоживслужби та державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» розпочали проведення санітарно-епідеміологічного розслідування.
 
Працівники Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ України відібрали зразки готових страв, взяли змиви на наявність патогенної та умовно-патогенної мікрофлори, проби води на бактеріологічне, фізико-хімічне та вірусологічне дослідження, обстежили на носійство патогенної та умовно-патогенної мікрофлори 6 працівників харчоблоку.
 
Фахівці Головного управління за результатами перевірки встановили порушення вимог законодавства оператором потужності, а саме: порушення вимог щодо дотримання температурного режиму при зберіганні молока згущеного, необхідність ремонту стелі, заміни вікон і дверей та обладнання їх захисними сітками від комах.
 
За результатами позапланової перевірки вилучено з реалізації 75 упаковок згущеного молока по 200 грам кожна, підготований припис щодо усунення встановлених порушень. Директор табору буде притягнутий до адміністративної відповідальності відповідно до 65 статті Закону Україні «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», - йдеться у повідомленні. 
 
 
З метою запобігання розповсюдження гострих кишкових інфекцій серед дітей в оздоровчому таборі введений індивідуальний питний режим та відкореговано меню. За дітьми в таборі встановлене постійне медичне спостереження двох лікарів-педіатрів. Лабораторні дослідження та протиепідемічні заходи тривають.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Держпродспоживслужби

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж