Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Зеленський звільнив очільника СБУ Чернівецької області через проблеми з контрабандою

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Загалом Президент звільнив сімох посадовців Служби безпеки

Президент Володимир Зеленський звільнив 2 заступників голови Служби безпеки та 5 начальників обласних управлінь відомства. Серед них і начальник СБУ Чернівецької області Руслан СторожукПро це під час брифінгу у вівторок повідомив заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка, повідомляє видання "Українська правда".
 
В АП кажуть, що звільнені керівники регіональних управлінь "відзначилися в негативному плані у явищах, які пов’язані з контрабандою".

Йдеться про керівника відомства в Одеській області Олександра Довженка, у Львівській області – Олександра Ткачука, у Вінницькій області – Олега Зозулю, у Закарпатській області – Володимира Пахнюка і в Чернівецькій області – Руслана Сторожука.

"Це ті регіони, де було зафіксовано багато явищ, пов’язаних з контробандою", – стверджує Рябошапка.

Крім того звільнили заступників голови СБУ Олега Фролова і Владислава Косинського. За те, що вони "причетні до багатьох протиправних діянь, в тому числі, які вчинялися під час виборчої кампанії".

"І це, насправді, для них тільки початок цього шляху, я маю на увазі звільнення, інші речі будуть здійснюватись у процесуальному порядку", – зазначив Рябошапка.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно