Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук виключив мікрофон депутату, який звинуватив мера у зриві сесії

Мер на пів слові обірвав виступ депутата Учорашнє засідання міської ради, на яке більшість із депутатів прийти не змогла, про що попередила організаційний відділ, перенесли на сьогодні. Олексій Каспрук зробив це без збору керівників фракцій і погоджувальної ради. Як зазначив депутат Анатолій Чесанов, мер своїми діями заважає конструктивній роботі:

Людей обдзвонювали з оргвідділу, більшість сказала, що не можуть. Хто у відряджені, хто у відпустці. Оргвідділ був попереджений, що багатьох не буде. Ви учора прийшли, подивилися, що людей немає і закрили сесію. Якби ви хотіли бути послідовними, ви би мали зібрати керівників фракцій, провести погоджувальну раду

Ви на сьогодні єдина людина, яка створює штучний конфлікт у міській раді. Депутати без вас збиралися, люди приходили, сесії проводилися вчасно і нормально. Єдине, що було – велика кількість громадських активістів, яких, до речі, багатьох приводили ви, які створювали конфлікти і заважали роботі.


Каспрук перервав виступ Чесанова і передав слово депутатові від «Народного фронту» Андрію Романчишину. Продовжити виступ Чесанову не дозволили.

Читайте більше: Міський голова Олексій Каспрук звільнив свого радника з економічних питань за критику у соцмережахскачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж