Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині визначають кращих у військово-патріотичній грі

Фото: Чернівецький обласний військовий комісаріат
У Вижниці проводять відбір на всеукраїнські змагання з «Джури»
На базі дитячого табору Черемош у Вижниці триває обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У ньому беруть участь більше 160 юнаків та дівчат. Учасники готувалися протягом навчального року щоб продемонструвати свою звитягу, мужність, спритність, витривалість та знання.  За підсумками змагань найкраща команда представлятиме Буковину на Всеукраїнській грі, що відбудеться у липні на Дніпропетровщині.

До проведення змагань залучені ветерани сучасної війни. Вони з власного досвіду навчають дітей військовим вмінням та розповідають про героїзм воїнів, зокрема і своїх побратимів. Одним з них є викладач предмету «Захист Вітчизни» у Чернівецькій ЗОШ №28 Маринюк Анатолій Андрійович.

Група національно-патріотичного виховання оперативного командування «Захід» протягом навчального періоду удосконалювала процес підготовки молоді в рамках військово-патріотичного виховання у загальноосвітніх закладах Чернівецької області. За результатами цієї роботи Анатолія Маринюка нагородили відзнакою Командувача військ оперативного командування «Захід». За результатами його праці вихованці школи обирають професію військовослужбовця та з легкістю поступають до військових вишів.
 
На Буковині визначають кращих у військово-патріотичній грі
На Буковині визначають кращих у військово-патріотичній грі
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Чернівецький обласний військовий комісаріат

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж