Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Найкраща медсестра області вирушить у подорож до Венеції

Фото: Хотинські вісті
З-поміж 13 медсестер на обласному конкурсі дівчину визнали найкращою
Медсестра реанімаційного відділення Хотинської райлікарні Ілона Палига, яка наприкінці травня у Новоселиці перемогла на конкурсі медсестер Чернівецької області, в якості нагороди вирушить у романтичну подорож до Венеції. Туристичну путівку медсестрі з Хотинщини презентувала Асоціація медсестер області, - пише видання "Хотинські вісті".
 
Ілона Палига мешкала у Кам‘янці-Подільському. Після закінчення медучилища прийшла працювати у Хотинську райлікарню. Три роки дівчина працювала у пологово-гінекологічному відділенні, а вже два – у реанімації. Стати медиком мріяла з дитинства, хоча в родині представників цієї професії немає. Любить свою роботу, це допомагає не помічати труднощів. А їх у реанімаційному відділенні чимало.
 
Ілона закінчує магістратуру за фахом логопед у Кам‘янець-Подільському національному педагогічному університеті імені Івана Огієнка, однак поривати з медициною не збирається.
 
За традицією черговий крайовий конкурс професійної майстерності «Краща медсестра області–2020» відбудеться на базі Хотинської райлікарні, позаяк її представницю визнано кращою у цьогорічних змаганнях. 
 

Найкраща медсестра області вирушить у подорож до Венеції

 

Ілоні Пализі належить пройти ще одне велике фахове випробування: вона захищатиме честь області на Всеукраїнському конкурсі «Ескулап-професіонал», що пройде цього року в Чернівцях.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж