Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Розпуск Верховної ради є оцінкою його діяльності, - Оксана Продан

Фото: 5 канал
Важливі для підприємців законопроекти були проігноровані 
У програмі "Діалоги" на телеканалі "Чернівецький промінь" народна депутатка України Оксана Продан розповіла про важливі для підприємців законопроекти, які були внесені напередодні виборів та ймовірні причини розпуску Верховної ради восьмого скликання.
 
Проект закону України №9533 та №5711 були внесені нардепом Оксаною Продан напередодні виборів, однак, до розгляду залу ці законопроекти так і не дійшли.

"Для нас підприємців малого та середнього бізнесу спрощена система оподаткування є дуже важливою. Свого часу, на податковому майдані ми відстояли «спрощенку» і на сьогодні багато людей продовжують працювати на єдиному податку.  Вже у 2015 році я відстояла «третю групу», яку тоді намагалися закрити, тоді ми змогли її відстояти. Тобто, це була така закрита нарада, під час якої я змогла показати, що «Третя група» дає більші надходження, ніж загальна система оподаткування.
 
І тепер було навіть страшно вносити законопроект №9533 заздалегідь, бо я розуміла, що його можуть використати проти підприємців. Профільний комітет підтримав цей законопроект, але до залу він не дійшов", - розповіла Оксана Продан.
 
Аби відстояти законопроект, підприємці виходили вже під стіни парламенту.
 
"Зараз почали розглядати «Податковий кодекс» і не знаю, чи це скликання парламенту дійде до розгляду цього питання. В цьому законопроекті йдеться про збільшення обсягів на Єдиному податку. Тому що те, що сьогодні є, ці маленькі обсяги після інфляції, після збільшення житлово-комунальних послуг, всіх витрат, які несуть всі громадяни і бізнес, є просто нереальними. Сьогоднішні обсяги просто заганяють підприємців в тінь. 
 
Інший законопроект – №5711 – це законопроект проти величезних розмірів штрафів, які сьогодні сягають мільйонів з одного підприємства, які дають величезні  можливості для корупції, з боку інспекції.
 
Наш комітет вже двічі підтримував цей законопроект, не тільки я, а й голова цього комітету, голова іншого комітету в парламенті. Постійно зверталися і вимагали від голови Верховної ради  внести цей законопроект на розгляд. Більше того, десять місцевих рад, у тому числі і Чернівецька міська рада,  звернулися до Парубія внести цей законопроект на розгляд залу. У мене майже сто народних депутатів підписалися під зверненням внести цей законопроект на розгляд залу, але його не виносили. І це, зрештою, ще один аргумент, чи була дієвою Рада, чи не була дієвою", - резюмувала депутатка.
 
За словами Оксани Продан, ті законопроекти, які дозволяють людям заробляти, які створюють робочі місця, в зал так і не були винесені, відповідно умов для роботи людям створено не було.
 
"Тому, напевно цей розпуск є оцінкою діяльності цього Парламенту", - підкреслила нардеп.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж