Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук не приїхав на перекриття вулиці Хотинської

Фото: Антоніни Фігель, "Чернівецький промінь"
Люди вимагають від міського голови активнішої участі у «вибиванні» грошей
Сьогодні вранці активісти перекрили вулицю Хотинську з вимогою її ремонту. Люди прагнули, аби владники, зокрема і мер Олексій Каспрук, активніше сприяли виділенню коштів на капітальний ремонт.

Так, член ініціативної групи Юрій Ковалець на своїй сторінці у facebook учора звернувся до міського голови із доріканням у бездіяльності:

Але чому Ви разом з чернівчанами на протязі місяця не поїхали ні в КМУ, ні в профільне міністерство, ні до ВРУ. Громада ж вам обіцяла ,що поїде разом з Вами. Говорити що коштів немає та йне буде -це дуже зручна позиція. Їх потрібно вибивати. Так було завжди. Для того там і є депутати ВРУ від міста та області, щоб відстоювати інтереси виборців на різних комітетах. Чому саме зараз Ви згадали про незручності для чернівчан ,а не помічали їх раніше, - ідеться у дописі.

 
Журналістам Каспрук відповів, що грошей немає, а ремонт вулиці – неможливий:
 
На сьогодні ситуація виглядає наступним чином: капітальний ремонт вулиці Хотинської має коштувати орієнтовно 195 млн грн. Цих грошей немає ні в міському бюджеті, і наскільки мені відомо, їх немає і в державному бюджеті. Ініціатори перекриття вимагають негайного початку капітального ремонту вулиці Хотинської. Це неможливо. 
 
Ба більше, мер пригрозив активістам відповідальністю за створення незручностей іншим містянам:
 
Я знаю, що там вимагають моєї присутності. Щоб я приїхав, попросив пропускати громадський транспорт. Не приїду, не буду нічого просити. Будуть нести відповідальність за нанесення збитків тролейбусному управлінню і політичну відповідальність за ускладнення життя чернівчан.

Каспрук не приїхав на перекриття вулиці Хотинської

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж