Фото: Ігоря Константинюка
Разом із Оксаною Продан вони зустрілися з усіма охочими чернівчанами
До Чернівців завітали уславлені українські боксери Віталій та Володимир Клички. Вони зустрілися з Оксаною Продан та провели спільну зустріч у Belle Vue, де мали змогу поспілкуватися з усіма охочими чернівчанами.
Відтак, брати Клички разом із Оксаною Продан вирушили на Петрівський ярмарок.
Фото Ігоря Константинюка