Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Конфлікт зі спостерігачем ОПОРи. Поліція перевіряє інформацію

У спостерігача забрали телефон, коли він знімав на камеру ймовірну передачу агітаційних листівок
5 липня у Заставній стався конфлікт за участі спостерігача від Громадянської мережі ОПОРА. Як повідомили на пресконференції представники цієї організації, в одного зі спостерігачів силоміць відібрали телефон перехожі, яких він фіксував на відео. В ОПОРі зазначають: спостерігач знімав на відео ймовірне вивантаження агітаційної продукції:

– Коли він почав фіксувати вигрузку, до нього підійшли невідомі, відібрали телефон і змушували видалити відео. Самочинно видалили відео з телефону. Відео вдалося відновити. Ми оцінюємо це як перешкоджання діяльності офіційного спосерігача, це стаття 157 ККУ. Відповідно, заяви були подані до правоохоронців,  розповів координатор ГМ «Опора» у Чернівецькій області Тарас Прокоп.
 
У поліції зазначають: спостерігач не повідомив, що представляє громадську організацію до початку конфлікту:
 
– Сам представник повідомив, що він дійсно не представлявся і не мав при собі будь-яких розпізнавальних знаків, про те, що він є представником і дійсно він здійснював фотографування, вірніше відеозйомку, під час того, як громадяни між собою розмовляли. 
Громадяни попросили припинити зйомку, на що він у той момент не погодився. Коли почався словесний конфлікт, він представився і показав посвідчення, засвідчив що є представником ОПОРи, - розповів начальник слідчого управління ГУ НП у Чернівецькій області Олександр Чубей. 
 
Наразі правоохоронці здійснюють перевірку.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж