Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Головна освітянка області Оксана Палійчук іде з посади

Директор департаменту освіти і науки ОДА матиме нову посаду
Директор департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Палійчук повідомила, що йде з посади. Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбуці.
 
Щиро дякую, дорогі колеги- освітяни, колеги-управлінці, однодумці, друзі, за те, що вірите разом зі мною, що мала честь і можливість разом з вами у міру наших можливостей змінювати на краще «обличчя освіти» нашої Буковини! Особливо дякую моєму рідному колективу Департаменту освіти і науки, що в такий непростий, але вкрай важливий для держави, час достойно служите освіті, громаді, українському народу.

5 років спільної праці, які розпочались одразу після Революції Гідності, були наповнені утвердженням високих Цінностей Майдану і щирим прагненням «служити» ОСВІТІ Буковини, а через неї, - Україні.


Оксана Палійчук зазначила, що відтепер матиме нову посаду: 
 
Відчуваю велику відповідальність перед новою місією у моєму професійному житті - організацією роботи територіального органу Державної служби якості освіти України - управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області, на начальника якого відібрана за результатами конкурсу.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж