Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Пуршага розповів, як йому вдалося відновити будівництво Реабілітаційного центру

Щоби лікувати своїх дітей, чимало батьків продавали свої квартири в інших районах і оселялися поблизу медзакладу
Чернівецький обласний центр медико-соціальної реабілітації для дітей з ураженням нервової системи на бульварі Героїв Крут став одним із перших об’єктів, які вдалося завершити Олександрові Пуршазі, коли він очолив Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА. Про це він розповів у програмі «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь».

-Нині мало не кожен охочий робить собі піар на цьому об’єкті. Нехай піаряться, і дякую від імені Департаменту капітального будівництва тим із них, хто долучився не лише словам до цієї важливої справи, - каже Олександр Пуршага.

На початку реалізації цього проекту звели два поверхи, після чого цей процес зупинили. Коли Олександр Пуршага очолив департамент, він почав аналізувати інформацію щодо цього об’єкту.

-До мене приходили батьки діток - пацієнтів цього центру. Мами й татусі розповіли, що вирішили присвятити все життя своїм діткам. Виявилося навіть, що чимало сімей продали свої будинки в інших районах міста та купили помешкання навпроти цього центру, аби якнайбільше часу проводити зі своєю малечею. Тож пишаюся, що вдалося завершити цей складний проєкт і збудувати дійсно хороший реабілітаційний центр, який має гарний басейн, де є добре обладнані кабінети для різних вправ, водних процедур і комфортного перебування діток та їхніх батьків у цих стінах, - заявив Олександр Пуршага.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж