Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Шкільний коворкінг, студентські зупинки та чемпіонат України з брейкдансу: пропозиції чернівчан у Бюджеті ініціатив

Оприлюднили всі проєкти цьогорічного Бюджету участі
Чернівчани подали 104 проєкти Бюджету ініціатив на суму в майже 109 мільйонів гривень. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.
 
Люди пропонують облаштувати велосипедні доріжки, студентські зупинки, дитячі і спортивні майданчики, поліпшити екологічну ситуацію в місті, організувати шкільний коворкінг та навіть провести чемпіонати України з брейкдансу та альтернативних видів спорту.

Зокрема, було подано 12 проектів в категорії «великі громадські» , 14 проектів в категорії «великий бюджетний», 38 проектів в категорії «малий бюджетний» та 40 проектів в категорії «малий громадський».

Лідерами за типами проектів у 2019 році стали освіта (20%), спорт (19%), охорона здоров’я (18%), комунальне господарство (15%), культура (11%).

Далі за рейтингом – довкілля (7%), безпека та громадський порядок (3%), дорожнє господарство, енергозбереження, соціальний захист (по 2%) та транспорт (1%).

67% проектів були подані авторами віком від 26 до 45 років, 21 % авторів віком від 46 до 65 років, 12% авторів віком до 25 років та 1автор старше 65 років.

На наступному етапі всі проекти направляються у відповідні підрозділи Чернівецької міської ради з метою здійснення ретельної перевірки та надання висновку на предмет можливості реалізації проекту.

Ознайомитись з проектами можна https://gb.city.cv.ua/projects.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж