Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Хлопчик помер за кілька днів до того, як його тіло виявили у валізі на околиці Чернівців

Фахівці проводитимуть повторні аналізи
Хлопчик, тіло якого знайшли у валізі майже 3 тижні тому, загинув до того, як його тіло опинилося у валізі. Про це кореспондентові promin.cv.ua повідомив експерт відділу комісійних судово-медичних експертиз Олександр ЛазебникЗа інформацією фахівців, хлопчик помер щонайменше за кілька днів до того, як знайшли валізу, судячи зі стану, в якому тіло дитини поступило до судмедекспертів.
 
За словами пана Олександра, визначити попередні обставини смерті допомогли оперативні працівники поліції. Вони надали інформацію про те, що хлопчик хворів на бронхіальну астму. Інакше визначити причину було би вкрай важко. Адже ознак насильницької смерті на тілі не було. Також хлопчик помер не від нестачі повітря у валізі - він помер до того, як його тіло опинилося в ній. Інформація про хворобу допомогла фахівцям зрозуміти, що могло спричинити смерть дитини.
 
Щоб упевнитися у причинах смерті, фахівці проводитимуть повторні експертизи. Наразі попередні висновки свідчать про те, що смерть у нього настала через асфіксію (задушення) внаслідок нападу бронхіальної астми. 
 
Нагадаємо, хлопчика нещодавно поховали на Хмельничині бабуся і дідусь. Поліція поки що не знайшла матір Анну Пілявську, яка власноруч викинула валізу зі своїм мертвим сином. На похорон жінка не з'явилася.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж