Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчан не пустили в штаб Федорука

Люди нарікають на відсутність комунікації між чинним нардепом і виборцями Учора чернівчани не змогли потрапити до виборчого штабу Миколи Федорука на вулиці 28 Червня, 44. Про це на своїй сторінці у facebook повідомила довірена особа кандидата Михайла Яринича Яна Брус, яка принесла Федоруку виклик на дебати.

За її словами, охоронці спершу визнали, що штаб Федорука розташований саме у цій будівлі і навіть взяли листа. Однак, згодом повернулися, сказали, що штабу Федорука там немає, об’єкт, взагалі, режимний і вхід тільки за перепустками. І це при тому, що в цей час люди заходили до приміщення без жодних перепусток.

Жінка обурена тим, що чинний депутат уникає спілкування з мешканцями міста:

- За інформацією штаб розташований за адресою 28 червня, 44. Прийшовши туди, мене зустріли два охоронця, які спочатку підтвердили, що саме там розташований штаб, навіть показали футболку з надписом «Федорук», взяли листа і зникли за двері, за декілька хвилин, повернулись і сказали, що ніякого штабу тут немає. Об’єкт режимний, нікого не пропускають без перепустки. І взагалі йде будівництво, тому ви всі йдіть геть!


При цьому, попри нас постійно виходили і заходили люди без жодних запитань. То де ж штаб кандидата в депутати ВРУ Федорука М.Т.? Де прозорість виборчого процесу? Де комунікація між виборцем та кандидатом?, - йдеться у дописі Яни Брус. 

    
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж