Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

"Слуга народу" набрала 43,9% голосів виборців, – Національний екзитпол

Згідно з опитуванням, до Парламенту проходять 5 партій
Перемогу на дочасних парламентських виборах здобула партія президента Володимира Зеленського "Слуга народу". Згідно з попередніми даними, вона набрала 43,9% голосів виборців. Про це йдеться у даних Національного екзитполу, який проведений на замовлення фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, КМІС та "Центру Разумкова", пише ТСН.

Друге місце за "Опозиційною платформою - За життя", за яку проголосували 11,5% українців.

Третє місце у партії "Європейська солідарність" - 8,9%.

Четверту сходину зайняла партія "Батьківщина", яка може рохраховувати на 7,6% голосів.

До парламенту також проходить політична сила "Голос" із результатом у 6,3%. 
 
Поза складом Верховної Ради залишились партія "Сила і честь" (4,4%), "Опозиційний блок" (3,3%), "Партія Шарія" (3,1%), Радикальна партія Олега Ляшка (2,8%), "Українська стратегія Гройсмана" (2,2%), ВО "Свобода" (2,1%) та інші.

Опитування виборців на виході з виборчих дільниць провели Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) і Центр Разумкова. Генеральна сукупність екзит-полу – виборці, які проголосували на виборчих дільницях на території України (крім спеціальних дільниць). Теоретично вибірка репрезентативна для України в цілому,  для всіх тих дільниць, на яких відбулися вибори. Опитано 10 551 респондента на 300 виборчих дільницях. Застосовувалася методика "таємного голосування". 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж