Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сьогодні – останній день подання заявок до бакалаврату


А для магістрів останній термін - 23 липня
За повідомленням МОН України, станом на 18 липня вступники до вишів уже подали 1 млн 110 тис заяв, з яких 727 тис – електронних, а 383 тис – у паперовій формі. 
 
У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича загальна кількість заяв становить 16 000, з них електронних – 12 100, у паперовій формі – 3 900. З огляду на коротші терміни вступної кампанії ця цифра дещо менша у порівнянні з попереднім роком.
 
Найпопулярніші спеціальності серед абітурієнтів є:
  • Філологія (англійська) та Право – по 1 300 заяв;
  • Менеджмент – 750 заяв;
  • Комп’ютерні науки та Менеджмент – більше 500 заяв.
Як повідомив відповідальний секретар приймальної комісії Чернівецького національного університету Тарас Звоздецький, цього року вступна кампанія триває повністю в штатному режимі, без системних проблем чи збоїв.

У приймальній комісії Чернівецького національного університету та на деяких факультетах продовжують роботу консультаційні пункти для допомоги у створенні електронних кабінетів та подачі електронних заяв тим вступникам, які зверталися з цього приводу. Усього таких вступників було кілька сотень.
 
Рейтингові списки вступників можна переглянути на офіційному сайті приймальної комісії університету.

Нагадаємо, що реєстрація заяв вступників на здобуття ступеня бакалавра завершується о 18-й годині 22 липня, а на здобуття ступеня магістра – о 17-й годині 23 липня.скачать dle 10.5фильмы бесплатно