Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Організатор банди, яка у Великому Кучурові вчинила розбійний напад на валютника, отримав довічне ув’язення

Внаслідок нападу потерпілий загинув, а здобиччю бандитів стали 150 тисяч гривень та 30 тисяч доларів
Садгірський районний суд завершив розгляд справи щодо двох учасників банди, яка 8 грудня 2015 року скоїла жорстокий розбійний напад на родину валютника, яка проживала у селі Великий Кучурів Сторожинецького району.

Як йдеться у вироку, що розміщений в Єдиному реєстрі судових рішень, у 2015 році неодноразово судимий уродженець Києва організував банду для скоєння розбійних нападів. На початку листопада він прийняв рішення вчинити напад у Чернівецькій області на чоловіка, який займався торгівлею валютою.

Четверо учасників банди прибули на Буковину і певний час слідкували за свою жертвою. 8 грудня бандити приїхали до Великого Кучурова. Коли потерпілий під’їхав і зайшов до свого будинку, зловмисники пробралися у двір. У цей момент один із зловмисників, якого судитимуть пізніше, випадково вистрелив з мисливської рушниці і смертельно поранив одного з нападників. Після цього на подвір’ї зав’язалася сутичка між потерпілим та нападниками. Чоловіка жорстоко побили, а бандит з рушницею вистрелив у нього. Дружину загиблого зв’язали і теж жорстоко побили.

Здобиччю нападників стали 150 тисяч гривень, 30 тисяч доларів, колекція монет та автомобіль.
Також судом встановлено, що наприкінці липня банда скоїла розбійний напад на помешкання подружжя у Києві. Тоді здобиччю бандитів стали гроші та коштовності на загальну суму 300 тисяч гривень.

Згідно з вироком суду, організатор банди отримав довічне ув’язнення, а один з учасників відсидить у в’язниці 14 років.          
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж