Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Обшанський хвалиться своїми фейковими здобутками у боротьбі зі стихійною торгівлею

Бабусі з фруктами та овочами перейшли з вулиці Степана Бандери за кінотеатр «Чернівці»
Останніми днями мережу заполонили фотографії зупинки на вулиці Степана Бандери, з якої зникли бабусі, що торгували овочами, фруктами та молочкою. А тим часом новоспеченому керівнику Управління контролю за благоустроєм міста Сергію Обшанському вже почали співати хвалебні оди в мережі. Та й сам він вже вихваляється фотографіями нібито подоланої стихійної торгівлі на Бандери і погрожує почати штрафувати бабусь з 5-го серпня.

Щоправда ця боротьба з стихійною торгівлею виявилась фейковою і показовою. Всі стихійні ринки міста, на Комарова, Ентузіастів, Шкільній і т.д., як працювали, так і працюють. А єдиний нібито подоланий осередок стихійної торгівлі насправді просто перемістився на 20 метрів нижче за кінотеатр «Чернівці», - повідомляє «Чернівці Таймс».

Звісно, вирішувати проблему стихійної торгівлі у місті потрібно, і робити це необхідно комплексно. Але це точно не під силу Обшанському, бо це надскладні задачі для чиновника, який заради кількох фото і хвилинки слави у фейсбуці пересунув бабусь на 20 метрів.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж