Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Стало відомо скільки абітурієнтів вже стали студентами ЧНУ

На даний момент на державну та контрактну форми навчання для здобуття ступеню бакалавра до ЧНУ зараховано 2 тисячі вступників
1 серпня на місця державного замовлення Чернівецького національного університету були зараховані на навчання близько 700 вступників для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти. Сьогодні, 6 серпня, близько 1300 таких вступників уже зараховані на контрактне навчання.
 
Як повідомили у приймальній комісії ЧНУ,  також до навчального закладу для здобуття ступеня бакалавра на основі ОКР молодшого спеціаліста зараховані більш ніж 200 вступників на місця державного замовлення.
Основний наказ про зарахування на контрактне навчання для цієї категорії вступників буде 12 серпня.
 
Завтра, 7 серпня, оприлюднять списки вступників, зарахованих на місця державного замовлення для здобуття ступеня магістра. Проте лише ті спеціальності, для вступу на які не здавали єдиний вступний іспит з іноземної мови. Всього таких вступників – понад 400. Ще близько 250 вступників 12 серпня будуть зараховані в магістратуру на місця державного замовлення за тими спеціальностями, де потрібні результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови чи єдиного вступного випробування з права. Зазначимо: основні зарахування на контрактне навчання в магістратурі – наступного тижня.
 
Зазначається, що у вересні Правилами прийому до університету передбачена ще одна сесія вступної кампанії на заочну форму навчання для здобуття ступеня бакалавра та на денну і заочну форми навчання для здобуття ступеня магістра.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж