Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Активісти, які вимагали зведення у Чернівцях скейт-парку, тепер не хочуть ним займатися

Міська рада усі свої зобов’язання зі зведення скейт-парку виконала
Свого часу на сесії Чернівецької міськради неодноразово приходили громадські активісти, які вимагали зведення у Чернівцях у скейт-парку, переконували, що у них, нібито, є спонсори, які готові профінансувати частину робіт.
 
Після тривалих дискусій вирішили облаштувати екстрим-майданчик для молоді у парку «Жовтневий». Міська рада виділила кошти на співфінансування цього проекту.
 
Однак, на сьогоднішній день облаштування скейт-парку опинилося під загрозою, адже громадські активісти та обіцяні ними спонсори не виконують взятих на себе зобов’язань.
 
Про це в ефірі програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» повідомив секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.

- Ви пам’ятаєте, коли на сесії приходило багато активістів. Вони казали, що вони мають спонсорів які, нібито, готові дати всі гроші на скейт-парк, якщо він буде в парку Шевченка, і половину – якщо в іншому місці.


З керівником департаменту ЖКГ активісти ходили та вибирали місце. Займалася цим Тетяна Шепелько. Тоді вона була активісткою, але так вже сталося, що вона тепер чиновник, радник міського голови. Інші активісти так само перейшли на роботу до міської ради.
 
 
- І на сьогоднішній день вони відмовляються виконувати взяті на себе зобов’язання. Вже десь пропав той спонсор. Може, взагалі, ніяких спонсорів і не було. Виходить, що міська рада всі свої умови виконала, половину коштів виділила, проект зробила.
І мені прикро, що нам доведеться відмовлятися від скейт-парку, або знімати кошти з якихось інших об’єктів і дофінансовувати його, - зазначив Василь Продан.

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж